w produktachw artykułach

Jesteś tutaj: Home »

standardowe

Promocja!
promocja bojlerow
Piec akumulacyjny dynamiczny WSP 2010 - AEG [2kW]

Piec akumulacyjny dynamiczny WSP 2010 - AEG [2kW]

PROMOCJA

Producent: AEG

Kod producenta: 187312

Dostępność: towar dostępny

Koszt dostawy: 130.00 PLN,
(kolejny prod. w paczce 0.00 PLN, maks. w paczce: 1 szt.)

130.00 (118.00 kg)

Cena: 2 583.00

1 937.25 PLN

(1 575.00 netto)

negocjuj cenę

Dynamiczny piec akumulacyjny WSP 2010 wykorzystuje w swoim działaniu ogrzewanie akumulacyjne. Wiąże się ono z wykorzystaniem II taryfy, podczas której piec gromadzi ciepło wykorzystując tańszy prąd, i oddaje je przez całą dobę aby zapewnić wymagany komfort cieplny.


Dynamiczny piec akumulacyjny WSP 2010 marki AEG                                                  

Dynamiczny piec akumulacyjny gromadzi ciepło w swoim wnętrzu, w ciężkich blokach o dużej pojemności cieplnej, tzw. cegłach. Cegły zamknięte są w specjalnej, izolującej obudowie. Obudowa ta  utrzymuje wysoką temperaturę wewnątrz pieca, a na zewnątrz jest letnia, zabezpiecza użytkowników przed poparzeniem. Przez obudowę oddawana jest minimalna ilość ciepła.

Piec akumulacyjny z dynamicznym rozładowaniem, do prawidłowego działania, wymaga regulatora temperatury, który steruje jego pracą. Piec akumulacyjny WSP 2010 podłączyć można do wewnętrznego lub naściennego regulatora temperatury, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Gdy temperatura w pomieszczeniu spada poniżej zadanej przez użytkownika, informacja z regulatora temperatury uruchamia dmuchawę ciepłego powietrza biegnącą przez całą szerokość pieca u jego podstawy. Gdy  temperatura osiągnie wymagany poziom, dmuchawa zostaje wyłączona.

Dynamiczny piec akumulacyjny oddaje do otoczenia tylko tyle ciepła, ile potrzeba do osiągnięcia żądanej temperatury, reszta ciepła pozostaje w cegłach. Przy następnym ładowaniu  piec pobiera mniej energii. Pomaga to oszczędzić zużycie prądu i zredukować koszty użytkowania.

Piec akumulacyjny WSP 2010 znajduje zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Kompaktowe kształty pozwalają na jego montaż w miejsce tradycyjnych grzejników, zaś atrakcyjny, ponadczasowy design ułatwia aranżację w każdym wnętrzu.  Głównie przeznaczony jest do ustawienia na podłodze, można go także zawiesić na ścianie dzięki konsolom, które należy zakupić dodatkowo.

Piec akumulacyjny WSP 2010 z dynamicznym rozładowaniem pozwala na wbudowanie dodatkowej grzałki.

Dynamiczny piec akumulacyjny WSP 2010 wyposażony jest w sitko przeciwkurzowe, które można łatwo wyczyścić, podobnie jak kratki wpływu i wypływu powietrza.

Montaż pieca akumulacyjnego WSP 2010 ułatwiają fabrycznie wbudowane grzałki oraz  listwy zaciskowe i duża przestrzeń przyłączeniowa.

Ogrzewacz akumulacyjny WSP 2010 wchodzi w skład serii WSP, dającej szeroki wybór mocy i rozmiarów urządzeń.

Piec akumulacyjny WSP 2010 z dynamicznym rozładowaniem jest produkowany w Niemczech co gwarantuje jego doskonałą jakość. Spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa i posiada dwuletni okres gwarancji.

Wymiary i dane techniczne umieszczone są w zakładce DANE TECH.

 


 

DANE TECHNICZNE
 
Moc [kW]
2
Napięcie zasilania [V]
3/N/PE ~ 400 lub 1/N/PE ~ 230 50 Hz
Ładowanie obliczeniowe [kWh] 16
Maksymalne ładowanie PH [kW] 17
System regulacji ładowania Termomechaniczny regulator ładowania
Opornik sterujący [kW] 3,4
Ciężar (z cegłami) [kg] 118
Ilość cegieł 12
Ciężar cegieł [kg] 85
Wymiary [mm] (szer. x wys. x gł)
605 x 605 x 275
Montaż

Elektromonter z uprawnieniami

Gwarancja

2 lata

Uwagi

Ze względu na ciężar i konieczność montażu przez uprawnionego instalatora, piec dostarczany jest w częściach: obudowa z elektroniką, grzałki, wkłady magnetytowe.

 

Piec_WSP-aranzacja.jpg
WSP.jpg

Zapytaj o ten produkt (lub negocjuj cenę):