w produktachw artykułach

Jesteś tutaj: Home »

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

Exta Free
Promocja!
prod/154/osprzet-domowy/bezprzewodowy/
promocja bojlerow
TATOU BAINS  - elektryczny grzejnik łazienkowy/suszarka - Atlantic [1 kW]

TATOU BAINS - elektryczny grzejnik łazienkowy/suszarka - Atlantic [1 kW]

PROMOCJA NOWOŚĆ

Producent: Atlantic

Kod producenta: 516510

Dostępność: do wyczerpania stanów magazynowych

Koszt dostawy: 80.00 PLN,
(kolejny prod. w paczce 0.00 PLN, maks. w paczce: 4 szt.)

80.00 (7.20 kg)

Cena: 1 003.68

823.02 PLN

(669.12 netto)

Elektryczne grzejniki łazienkowe Tatou Bains to niezawodne promienniki elektryczne, które ogrzeją łazienkę i pozwolą wysuszyć ręczniki.

Łazienkowe promienniki ciepła Tatou Bains, to bezpieczne dla użytkowników grzejniki niskotemperaturowe. Oddają łagodnie ciepło całą powierzchnią przedniej płyty, nie powodują unoszenia się kurzu i są przyjazne dla alergików.

Aktualnie oferowane promienniki Tatou Bains to zupełnie nowa konstrukcja.

Duży nacisk położono na ekonomikę działania i efektywność grzejną. Producent podaje, że zastosowana technologia pozwala na uzyskanie do 15% oszczędności w porównaniu do zwykłego konwektora. Do tego dochodzą oszczędności wynikające z zastosowanego,  wyrafinowanego sterowania elektronicznego z podświetlanym panelem LCD. Pozwala ono nie tylko na programowanie tygodniowe pracy grzejnika, ale także pozwala grzejnikowi na wyłączenie się w przypadku otwarcia okna i powrót do grzania w momencie zamkniecia okna. Działanie tego systemu zależne jest od ustawienia grzejnika względem okna, ponieważ zbyt duża odległość uniemożliwia wykrycie nagłego spadku temperatury pomieszczenia.

Programator ma wbudowane trzy programy do wykorzystania w poszczególne dni tygodnia oraz tryb FP, w którym grzejnik sterowany jest zewnetrznym sterownikiem kompatybilnym z PASS Program. System ten umożliwia uzyskiwanie 6 stanów grzejnika za pomocą jednego przewodu sterującego. Zalecane jest ustawianie temperatury ekolnomicznej na poziomie -3,5 stopnia w stosunku do temeratury komfortowej. Jeśli tak jest ustawiona temeratura ekonomiczna, to podczas jej utrzynywania na wyświetlaczu pojawiają się cyfry -3,5, jeśli z jakiś powodów ustawimy temperaturę ekonomiczną na innym poziomie to symbol ten sie nie wyświetla. Ze względu na to, że w kablu zasilającym jest przewód sterujący, jak również ze wzgledu na przepisy europejskie zabraniające w kilku krajach podłączania grzejników za pomocą wtyczki, grzejnik dostarczany jest z wyprowadzonym przewodem , ale bez wtyczki. Jeśli zakładamy wtyczkę to przewód czarny (sterujący) należy pozostawić bez podłączenia, a niebieski łączymy do przewodu neutralnego, brązowy do fazowego. Grzejnik nie wymaga przewodu ochronnego.

Uwaga: W przypadku, gdy urządzenie zabezpieczone jest wyłącznikiem różnicowo-prądowym i podłączone jest do sterowania zewnętrznego, przewód czarny powinien być objęty zabezpieczeniem tego wyłącznika, ponieważ pojawia się na nim napięcie sieci.

Grzejniki łazienkowe  Tatou Bains wyposażone są w uchwyty umożliwiające suszenie ręczników. Uchwyty te są demontowalne, co zwiększa uniwersalność zastosownia tych promienników nie tylko do łazienek czy kuchni.

Grzejniki łazienkowe Tatou Bains  są kompatybilne z inteligentnym systemem sterowania Pass program, który umożliwia sterowania pracą jednego lub wielu grzejników elektrycznych za pomocą tygodniowego programatora CHRONOPASS, co obniża koszty eksploatacji i pozwala automatycznie sterować poziomem temperatury.

Promieniiki ciepła Tatou Bains posiadają niskotemperaturowy płytowy element grzewczy z dyfuzorem aluminiowym oraz system ASP. Dzięki temu nie powodują spalania i cyrkulacji kurzu oraz nie wysuszają powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.
 
W grzejniku łazienkowym Tatou Bains  zainstalowany jest  bezpiecznik termiczny załączany automatycznie; chroniący grzejnik przed przegrzaniem.

Elektryczne grzejniki łazienkowe Tatou Bains   charakteryzuje czołowy wylot powietrza kierujący ogrzane powietrze w dól. Pozwala to na efektywniejsze wykorzystanie części energii oddawanej przez grzejnik na zasadzie konwekcji. Większość energii oddawana jest za pomocą panelu promiennikowego. Obudowa  grzejnika wykonana jest z wysokogatunkowej stali lakierowanej na  biało. Grzejnik ten jest łatwy w montażu dzięki stelażowi naściennemu.

Grzejnik łazienkowy Tatou Bains  spełnia europejskie normy bezpieczeństwa CE i posiada zabezpieczenie antybryzgowe IP24, co pozwala montować go w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Elektryczne grzejniki łazienkowe  Tatou Bains  posiadają dwuletni okres gwarancji.

 

 


 

DANE TECHNICZNE
 
Moc grzejnika [kW]
 1,0
Wymiary [mm]  (szer. x wys x.gł. )
470  x 775 x 95
Cieżar [kg]
 7,2
Kolorystyka
 biały
Długość kabla [m]  ok. 0,40
Zastosowanie  łazienka, kuchnia, inne
Napięcie przyłączeniowe [V]  230
Funkcje

- 5 trybow pracy
- 3 tryby temperatury
- system sterowania Pass Program

- wbudowany programator z wyświetlaczem

 

Zapytaj o ten produkt: