w produktachw artykułach

Jesteś tutaj: Home »

OGRZEWACZE POWIETRZA

»

GRZEJNIKI OLEJOWE

Exta Free
Promocja!
prod/154/osprzet-domowy/bezprzewodowy/
promocja bojlerow
Elektryczny ogrzewacz olejowy 1316.150 - Elpe [1,5 kW]

Elektryczny ogrzewacz olejowy 1316.150 - Elpe [1,5 kW]

Producent: Elpe

Kod producenta: 1316.150

Dostępność: towar dostępny

Koszt dostawy: 34.00 PLN,
(kolejny prod. w paczce 2.00 PLN, maks. w paczce: 2 szt.)

34.00 (14.00 kg)

Cena:

278.00 PLN

(226.02 netto)

Elektryczny ogrzewacz olejowy to grzejnik, który szybko zapewni wymagany komfort cieplny. Nie wysusza powietrza, nie spala kurzu, polecany jest osobom z alergiami oddechowymi. Można go zawiesić lub postawić na nóżkach. Bezwonnie i przyjemnie ogrzewa powietrze wytwarzając mikroklimat, przeznaczony jest do domów, biur, szpitali i przedszkoli oraz wszystkich pozostałych budynków użyteczności publicznej.

                                                                                                                                                                                                               

            

Elektryczny ogrzewacz olejowy 1316.150 to nowość na polskim rynku, od wielu lat jest bardzo popularny w Skandynawii. Nowatorskie rozwiązanie pozwala na używanie go jednocześnie jako grzejnika naściennego lub przenośnego.
Do ściany, na stałe montuje się tylko stelaż, natomiast sam grzejnik można zawiesić lub zdjąć w każdej chwili. Ogrzewacz olejowy sprzedawany jest w komplecie z małymi, stabilnymi nóżkami, w które szybko wkłada się grzejnik i może być on przenoszony do różnych pomieszczeń. Pozwala to na tymczasowe dogrzewanie wnętrz, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Elektryczny ogrzewacz olejowy posiada elektroniczny regulator temperatury, który pozwala precyzyjnie sterować jego pracą. Z powodu dużej mocy i małych gabarytów ogrzewacz  wyposażony jest dodatkowo w radiator z blachy trapezowej, umieszczony z tyłu grzejnika, który zwiększa jego powierzchnię grzewczą. Jest on widoczny na zdjęciach umieszczonych w zakładce GALERIA.

Ogrzewacz olejowy jest urządzeniem wyjątkowo bezpiecznym – posiada ogranicznik temperatury zabezpieczającej przed przegrzaniem oraz dodatkowy termostat na elemencie grzejnym.

Ogrzewacz olejowy sprzedawany jest od lat w Skandynawii, posiada certyfikaty szwedzkie, norweskie, fińskie i duńskie. W Polsce posiada Deklarację Zgodności, dopuszczającą go do sprzedaży na rynku krajowym.

Elektryczny ogrzewacz olejowy dostępny jest w kilku wymiarach i mocach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. W zakresie dostawy znajduje się grzejnik z przewodem zakończonym wtyczką, nóżki i wieszaki ścienne. Ogrzewacz olejowy posiada dwuletnią gwarancję.

Wymiary i dane techniczne umieszczone są w zakładce DANE TECH.

Instrukcja montażu i użytkowania dostępna jest w zakładce DO POBRANIA.


 

DANE TECHNICZNE
 
Moc [kW]
1,5
Napięcie zasilania [V]
1/N/PE ~ 230 50 Hz
Ciężar z opak.[kg] 14
Wymiary [mm] (szer. x wys. x gł)
780  x 660 x 80
Montaż Naścienny lub stojący
Kolor Śnieżnobiały
Gwarancja 2 lata

 

1352.jpg
DSC_3525a.jpg
DSC_3543-kotsolo.jpg
DSC_3609.jpg
DSC_3626.jpg
Obraz-002a.jpg
Obraz-005.jpg
Obraz-006a.jpg
Obraz-008a.jpg
Obraz-009a.jpg
elpe_wiszacy_duzy.jpg
og_olejowe_montaz.JPG

Zapytaj o ten produkt: