w produktachw artykułach

Jesteś tutaj: Home »

KOMINKI ELEKTRYCZNE

»

meble z kominkiem

Exta Free
Promocja!
prod/154/osprzet-domowy/bezprzewodowy/
promocja bojlerow

Meble z kominkiem

Kominki elektryczne mają wieksze możliwości aranżacyjne od kominków tradycyjnych. Firma Dimplex w swojej nowej ofercie przedstawiła kilka propozycji kominków elektrycznych wbudowanych w meble. Ten nowy rodzaj kominków elektrycznych dzieli się na dwie podgrupy: kominki wbudowane w stolik służący do ekspozycji sprzętu RTV oraz kominki wbudowane w regały służące często do optycznego podziału pomieszczenia. Kominki budowane w stoliki RTV posiadają funkcję grzewczą i mogą wydmuchiwać za pomocą wbudowanego termowentylatora ciepłe powietrze w kierunku uzytkowników sprzętu RTV, pozwalając im na komfortowe oddawanie się ulubionemu hobby.

                     Regał

Kominki wbudowane w regały służą głównie do funkcji dekoracyjnej i nie posiadają funkcji grzewczej. Ich rolą jest stwarzanie przytulnej atmosfery domowego ogniska.

 Więcej informacji na temat kominków elektrycznych dostępnych w sklepie internetowym e-BHU znajduje się w zakładce Źródło wiedzy -> Czytaj więcej...

Producent: Dimplex

Kod producenta: Wickford

Dostępność: wyprzedaż gw. 1 rok

Koszt dostawy: 150.00 PLN,
(kolejny prod. w paczce 0.00 PLN, maks. w paczce: 1 szt.)

150.00 (82.00 kg)

Wickford to kominek elektryczny wbudowany w sotlik pod telewizor o wysublimowanym designie, doskonale komponuje się ze współczesnymi i starymi wnętrzami.

Cena: 3 649.41

2 937.78 PLN

(2 388.44 netto)

negocjuj cenę